tel. : (61) 307 40 00 biuro@intuiti.pl Znalezione obrazy dla zapytania teamviewer icoPomoc zdalna
 

O Firmie

Stabilni i skuteczni w dostarczaniu niezawodnych rozwiązań IT.

Jesteśmy Serbrnym Partnerem SAGE wiodącego producenta oprogramowania do zarządzania firmami.

Specjalizujemy się we wdrażaniu zintegrowanych systemów do zarządzania przedsiębiorstwem w szczególności we wdrożeniach i usługach związanych z Systemem Symfonia oraz Systemem Zarządzania Forte zaawansowanym narzędziem klasy ERP.

Podstawą naszych wdrożeń są rozwiązania standardowe, które konfigurujemy zgodnie z potrzebami Klientów. 

-        Finanse i księgowość

-        Zarządzanie kadrami i płacami

-        Sprzedaż i dystrybucja

-        Produkcja i zarządzanie magazynem,

INTUITI jako producent oprogramowania tworzy szereg rozwiązań indywidualnych – dedykowanych i dopasowanych do potrzeb Klientów, stanowiących dodatek do systemów zarządzania, jak również własne aplikacje bazodanowe.

Zmieniające się i rosnące potrzeby Klientów wskazują często na konieczność tworzenia rozwiązań przystosowanych do indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa. Dedykowane rozwiązania obsługują wybrany obszar działalności operacyjnej lub analitycznej – umożliwiając sprawowanie lepszej kontroli nad procesami. Połączenie rozwiązań standardowych (handel, kadry, księgowość czy produkcja) oraz rozwiązań indywidualnych pozwala na optymalizację systemu poprzez dostosowanie do specyfiki danego przedsiębiorstwa, przy zachowaniu kontroli nad kosztami wdrożenia.

Członkowie zespołu od 1995 roku związani są z oprogramowaniem oferowanym obecnie przez SAGE. Nasze doświadczenie w zakresie rozwiązań IT wywodzimy bezpośrednio z firmy EPROMSOFT, której założyciel wiedzę zdobywał przez wiele lat m.in. w strukturach SAGE oraz w firmach wdrożeniowych. Współpracownicy firmy INTUITI dzięki zdobytemu doświadczeniu tworzą zespół specjalistów, których profesjonalizm i zaangażowanie jest gwarantem najwyższej jakości usług. Zespół uzupełniają wieloletni praktycy w zakresie rachunkowości (Główny Księgowy) oraz zarządzania i finansów.